czwartek, 6 grudnia 2012

My world...


Szymon -
Imię Szymon, inaczej również Symeon, to imię pochodzenia hebrajskiego i oznacza "Bóg wysłuchał".

Liczbą przypisaną imieniu Szymon jest liczba dziewięć. Wskazuje ona na osoby, które wyróżniają się wśród innych ludzi, żyją wg. swojego własnego schematu. Tę oryginalność potwierdza również patronująca imieniu Symeon planeta Uran. Znakiem zodiaku, w którym Szymon będzie się czuł najlepiej jest Wodnik.

Osoba nosząca imię Szymon, zna swoje wartości i umiejętności. Ma swoje cele i plany życiowe, które z reguły odbiegają od widzenia innych ludzi. Szymony lubią wyzwania i chodzenie pod prąd, lubią też niebezpieczeństwo. Bliscy i znajomi często potępiają działania Szymonów i odradzają im, ale oni uparcie dążą do swojego, często nie wychodzi jednak im to na dobre. Szymon jest osobą, która nie potrzebuje przytakiwania innych, dobrze wie co chce robić i na co ją stać. Poglądy na życie osoby noszącej imię Symeon odbiegają znaczenie od ogólnie przyjętych poglądów, przez co często narażają się innym ludziom. Często zostaje im przyznana etykietka heretyka, ale mało ich to obchodzi. Szymon chodzi własnymi ścieżkami, nie podporządkowuje się innym, jest odporny na złośliwe plotki, choć Szymon to osoba o bardzo spokojnej naturze i bardzo nieśmiała. Symeon bywa uparty jak dziki osioł i nawet w najdziwniejszych i najbardziej niebezpiecznych przedsięwzięciach nie ustępuje mądrym radą bliskich. Życie rodzinne Szymon odstawia na plan drugi - najważniejsza jest kariera i jego hobby ( najczęściej wyścigi samochodowe ). W stosunku to kobiet nadzwyczaj nieśmiały, ale jak nikt inny potrafi zrozumieć kobietę.

Mikołaj - Jeżeli obecnie rodzice nadają synowi to imię, zapewne przeczuwają, że wyrośnie on na społecznika i opiekuna, na mężczyznę, któremu bliskie będą sprawy całej rodziny i dalszej społeczności, i który będzie służył oparciem wszystkim, którzy potrzebują pomocy i silnej męskiej ręki. Mikołajowie są odpowiedzialni i nie lękają się trudów ani poświęcenia. Nie jest w ich stylu poprzestawanie na małym ani życie wygodne i nijakie. Dążą do wielkości, ale nie są w żadnym wypadku egoistami - jak święty Mikołaj, który swoje dary tak rozdawał, aby go nie poznano. Zależy im na rzeczywistych osiągnięciach, a nie na pustym rozgłosie. W dzisiejszym świecie imię Mikołaj odpowiednie jest dla biznesmenów i finansistów, dla odpowiedzialnych menedżerów i mężów stanu, a także dla tych, którym ludzie powierzają swoje zdrowie, życie i pieniądze, a więc dla lekarzy, kapitanów, sędziów i notariuszy. Mikołaj to człowiek szlachetny, dociekliwy i sprawiedliwy. Ma świetne poczucie humoru, jest towarzyski, chętnie odwiedza znajomych, a także sam organizuje przyjęcia. Jest kulturalny, inteligentny, jednak mało elokwentny. Lubi muzykę. Mikołaj czasami wpada w melancholię. Jest wierny mężem, kochającym ojcem.


Moje dwa, najcudowniejsze, wyczekane, najkochańsze Skarby :Szymon po urodzeniu
Mikołaj po urodzeniu


Po lewej Szymcio,po prawej Mikuś 

 4 dniowe bobasy

 7 tygodniowe bobasy
 9 tygodniowe bobasyKocham Ich nad życie... nie straszne są mi więc kolki, prężenia, stękania, bóle brzuszka, noce wstawanie, zmienianie pieluch, kąpiel, ząbkowanie, zapalenia oskrzeli, brzydki kaszel, płacz, wymuszanie, noszenie na rękach itp.... 
Moje kochane dzieci... :*
P.S Mikuś - wszystkiego,co najcudowniejsze z Okazji Imieni...ale przede wszystkim zdrówka Kochanie..życzą Ci rodzice i Brat :*

6 komentarzy:

 1. Dołączam się do życzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem Ci Miniu że Twoje chłopaki są dla mnie takim dowodem na to że czas szybko leci....pamiętam pierwszą notkę o Twojej ciąży...pamiętam temat świateczny, pamiętam narodziny Szymcia...a teraz? Teraz już jest dwóch cudownych chłopców...niesamowicie ...buziaki dla Was z PL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz po czym ja widzę,że czas biegnie jak szalony?po ubraniach...jeszcze niedawno Szymcio je nosił,a teraz Mikuś w nie wchodzi... niesamowite!

   Usuń
 3. wszystkiego najcudowniejszego dla solenizanta! strasznie szybko leci czas... zdecydowanie za szybko :/ ale chłopaki zupełenie do siebie niepodobni! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najcudowniejszego..rosnij zdrowo :* La Chlopcy sa cuuudowni!!

  OdpowiedzUsuń

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Top WordPress Themes